FLUFFY HEARTS
maine coon

Nessie Princes Star

Nessie Rodokmen Výstavy Fotogalerie


 

10.11.2013 se narodila Nessie Princes Star v chovatelské stanici poblíž České Lípy. V lednu jsme se na ní byli podívat a okamžitě jsme se do ní zamilovali. Pochází z prostředí, kde jsou kočky vítanými členy domácnosti, mohou se volně pohybovat a tím se dobře socializují. V únoru jsme si ji odvezli k nám domů, do Prahy. Zhruba týden trvalo, než ji naše kočičí parta, sestávající se z tří nalezenců - kocoura Kašpara, kočiček Minnie a Týny, přijala mezi sebe.

Nessie - smallPostupem času si Nessie vydobila přední místo ve smečce, nečinila tak násilím, vůbec se nepere, ale nějakou přirozenou autoritou.

Dokonce se nebojí ani našich psích kamarádů, Tédi a Julinky. Naopak Julinka (a to je to docela velká briardice) se trochu bojí jí.

Na začátku června jsme se rozhodli vybudovat kočičkám venkovní výběh na chalupě na Orlíku, což se nám povedlo. Trávíme zde celé léto a Nessie si našla krásné místo na kmeni stromu, kde je schopná i usnout.

Nessie

O nás

Jsme malá chovatelská stanice z Příbramska, která existuje od května 2014.
Předtím jsme měli vždy doma kočky, ale jenom ty, které jsme našli někde na ulici.
Máme řadu zkušeností s chovem, neboť máme chovnou stanici psů. S nimi jsme zaznamenali řadu výstavních úspěchů, přesto pro nás prvořadou věcí zůstává povaha našich zvířat. Odmala s námi žijí v jedné domácnosti, jsou zvyklé na děti a další náš zvěřinec.

KONTAKT

Chovatelská stanice koček Fluffy Hearts
Veronika a Jaroslav Mallatovi, Hřebeny 32, 262 56 Milešov
tel.: +420 774 073 339, e-mail: [javascript protected email address], [javascript protected email address]